EvÜrünlerkondansatörlerTantal - Polimer KondansatörlerT540D337M2R5BH87057610
T540D337M2R5BH87057610 Image
Resimler sadece referans içindir
T540D337M2R5BH87057610
Mfr# T540D337M2R5BH87057610
Mfr. KEMET
Açıklama CAP TANT POLY 330UF 2.5V 2917
RoHS Durumu RoHS uyumlu değil
Daha fazla bilgi KEMET T540D337M2R5BH87057610 hakkında daha fazla Leam
Veri sayfaları 1.T540D337M2R5BH87057610.pdf
  2.T540D337M2R5BH87057610.pdf
Açıklama
  • Stokta var:0 pcs
  • Sipariş üzerine:0 pcs
  • minimum:1 pcs
  • Çoklu:1 pcs
  • Fabrika kurşun- zaman::Call
Teklif Talebi Göndermek İçin Aşağıdaki Formu Kullanın
*miktar
*Parça No
*E-mail
*Kişi Adı
*Telefon
*şirket
Mesaj
Parça Numarası T540D337M2R5BH87057610
Üretici firma KEMET
Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu RoHS uyumlu değil
Miktar Uygun 0 pcs
Veri sayfaları 1.T540D337M2R5BH87057610.pdf 2.T540D337M2R5BH87057610.pdf
Gerilim - DC Ters (Vr) (Max) 2.5 V
seyahat Aralığı ±20%
İpucu - Tipi D
teknoloji Surface Mount
bant Dahil Molded
Diğer isimler Active
Minimum Çekirdek Kesiti (Amin) mm² 2917 (7343 Metric)
Ölçüm aralığı 0.287' L x 0.169' W (7.30mm x 4.30mm)
LED Renk KO-CAP® T540
Empedans -55°C ~ 125°C
veri Biçimi 40mOhm @ 100kHz
Akım - Çıkış (Typ) -
Bakır Limanlar High Reliability
Temas Zamanlaması 330 µF
sınıf Kodu 0.122' (3.10mm)
kart Hız 2000 Hrs @ 125°C