EvÜrünlerkondansatörlerTantal - Polimer KondansatörlerT540D476M020BH8705
T540D476M020BH8705 Image
Resimler sadece referans içindir
T540D476M020BH8705
Mfr# T540D476M020BH8705
Mfr. KEMET
Açıklama CAP TANT POLY 47UF 20V 2917
RoHS Durumu RoHS uyumlu değil
Daha fazla bilgi KEMET T540D476M020BH8705 hakkında daha fazla Leam
Veri sayfaları 1.T540D476M020BH8705.pdf
  2.T540D476M020BH8705.pdf
Açıklama
  • Stokta var:0 pcs
  • Sipariş üzerine:0 pcs
  • minimum:1 pcs
  • Çoklu:1 pcs
  • Fabrika kurşun- zaman::Call
Teklif Talebi Göndermek İçin Aşağıdaki Formu Kullanın
*miktar
*Parça No
*E-mail
*Kişi Adı
*Telefon
*şirket
Mesaj
Parça Numarası T540D476M020BH8705
Üretici firma KEMET
Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu RoHS uyumlu değil
Miktar Uygun 0 pcs
Veri sayfaları 1.T540D476M020BH8705.pdf 2.T540D476M020BH8705.pdf
Gerilim - DC Ters (Vr) (Max) 20 V
seyahat Aralığı ±20%
İpucu - Tipi D
teknoloji Surface Mount
bant Dahil Molded
Diğer isimler Active
Minimum Çekirdek Kesiti (Amin) mm² 2917 (7343 Metric)
Ölçüm aralığı 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
LED Renk KO-CAP® T540
Empedans -55°C ~ 125°C
veri Biçimi 100mOhm @ 100kHz
Akım - Çıkış (Typ) -
Bakır Limanlar High Reliability
Temas Zamanlaması 47 µF
sınıf Kodu 0.122" (3.10mm)
kart Hız 2000 Hrs @ 125°C