EvÜrünlerİndüktörler, Bobinler, ŞoklarSabit İndüktörlerFDSD0630-H-6R8M=P3
FDSD0630-H-6R8M=P3 Image
Resimler sadece referans içindir
FDSD0630-H-6R8M=P3
Mfr# FDSD0630-H-6R8M=P3
Mfr. Murata Electronics
Açıklama FIXED IND 6.8UH 3.7A 61MOHM SMD
RoHS Durumu
Daha fazla bilgi Murata Electronics FDSD0630-H-6R8M=P3 hakkında daha fazla Leam
Veri sayfaları 1.FDSD0630-H-6R8M=P3.pdf
  2.FDSD0630-H-6R8M=P3.pdf
  3.FDSD0630-H-6R8M=P3.pdf
Açıklama
  • Stokta var:0 pcs
  • Sipariş üzerine:0 pcs
  • minimum:1 pcs
  • Çoklu:1 pcs
  • Fabrika kurşun- zaman::Call
Teklif Talebi Göndermek İçin Aşağıdaki Formu Kullanın
*miktar
*Parça No
*E-mail
*Kişi Adı
*Telefon
*şirket
Mesaj
Parça Numarası FDSD0630-H-6R8M=P3
Üretici firma Murata Electronics
Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu
Miktar Uygun 0 pcs
Veri sayfaları 1.FDSD0630-H-6R8M=P3.pdf 2.FDSD0630-H-6R8M=P3.pdf 3.FDSD0630-H-6R8M=P3.pdf
seyahat Aralığı ±20%
teknoloji Surface Mount
bant Dahil Drum Core, Wirewound
Adım Çözünürlük 100 kHz
Diğer isimler Last Time Buy
Port Sayısı -
Gürültü 6.8 µH
Minimum Çekirdek Kesiti (Amin) mm² Nonstandard
Ölçüm aralığı 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm)
LED Renk FDSD0630
Empedans -20°C ~ 100°C
Çap - Dış, Genişletilmemiş Shielded
Güncel - Koyu (Typ) Metal
kordon Tipi 61mOhm Max
İletişim Formu -
sınıf Kodu 0.118" (3.00mm)